OM Healing

OM Healing jest starożytną grupową techniką uzdrawiania, która została przywrócona przez Mahavatara Babajiego, aby pomóc przywrócić równowagę i harmonię ludzkości i światu. Ponad 500 grup OM Healing na całym świecie spotyka się regularnie, żeby wspólnie śpiewać kosmiczny dźwięk OM i w ten sposób przekazywać uzdrawiające wsparcie dla Matki Ziemi, dla siebie samych i całej ludzkości.

Na poziomie indywidualnym OM Healing może harmonizować na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Emocje zostają uwolnione, a pojawiają się wewnętrzny spokój, szczęście i miłość. Prowadzi to do bardziej radosnego życia i wspomaga nasze zdrowie i praktykę medytacyjną.

Dźwięk i wibracja są esencją stworzenia. OM jest pierwotnym dźwiękiem stwarzającym i przenikającym cały wszechświat. Dźwięk OM należy do całej ludzkości, do wszystkich narodów i do wszystkich religii.

Poprzez intonowanie dźwięku OM w określonym układzie osób, procesy uzdrawiania mogą być wzmacniane poprzez zestrajanie wibracji. Jak fale wzbudzane przez kamień wrzucony do wody, wibracje dźwięku OM rozchodzą się w otoczeniu. Ta wibracja jest korzystna nie tylko dla uczestników, ale może docierać również do innych ludzi, miejsc czy sytuacji życiowych. OM Healing może pomóc poprawić stan środowiska, stworzyć harmonię i jedność w człowieku i naturze.

Świat potrzebuje ludzi którzy są gotowi przyczynić się do zmian. Teraz jest czas, aby zrealizować potencjał w sobie i dzielić się nim z całym światem.

Aby przyłączyć się do kręgu OM Healing znajdujacego się w twoim regionie odwiedź naszą stronę www.om­healing.org/pl oraz stronę na facebooku https://www.facebook.com/OMHealingPolska?fref=ts.

Znajdziesz tam informacje o najbliżej zlokalizowanej, działającej grupie OM Healing. Spotkania OM Healing są zreguły darmowe.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na maila omhealing@atmakriya.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.